Skip to main content

Op zaterdag 21 november komt Sinterklaas samen met zijn Pieten naar Maasland. Rond 14.00 uur worden ze verwacht op het Pynasplein, waar kinderen de Sint kunnen verwelkomen. Na de intocht trekt het gezelschap naar de Oude Kerk voor een gezellige middag met spelletjes, muziek en creatieve activiteiten.

Verwelkom Sinterklaas op het Pynasplein

Net als vorig jaar worden de intocht en het Sintfeest gecombineerd. De middag begint op het Pynasplein, waar Sinterklaas en zijn Pieten feestelijk worden ontvangen.

Na aankomst wandelt het gezelschap naar de Oude Kerk aan het Kerkplein. Daar wordt Sinterklaas verwelkomd door burgemeester Fenna Noordermeer.

Spelletjes, muziek en knutselen in de Oude Kerk

In de Oude Kerk is er van alles te doen voor kinderen. Ze kunnen meedoen aan spelletjes, zingen en knutselen. Natuurlijk is er ook gelegenheid om Sinterklaas persoonlijk te ontmoeten, een praatje met hem te maken en samen op de foto te gaan.

21 nov

Starttijd: 14:00
Eindtijd: 16:30

Bekijk de website

Privacy Preference Center